GASGAS EX 250 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација GASGAS EX 250 2023
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 66.4 mm |
|---|
| Takt | 72 mm |
|---|
| Pokretač | Električni sustav |
|---|
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
|---|
| Prijenos | Lanac |
|---|
| Broj brzina | 6 |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Takt | Dvotaktni |
|---|
| Pomak | 249 ccm |
|---|
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
| Promjer | 48 mm |
|---|
| Put | 310 mm |
|---|
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|
| Put | 300 mm |
|---|
Šasija
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.9 stupanj |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
| Promjer | 260 mm |
|---|
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Visina sjedala | 950 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 101.3 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 8.5 l (nisko) |
|---|
ФАК GASGAS EX 250
- Koji je bolji? Motocikl GASGAS EX 250 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla GASGAS EX 250?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala GASGAS EX 250.
- Koliko je popularan motocikl GASGAS EX 250?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom GASGAS EX 250.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
GASGAS EX 250 Слике