Kumpan 54i:gnite
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Kumpan 54i:gnite 2023
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Električni sustav |
|---|---|
| Snaga motora | 9.5 KS |
| Okretni moment | 141 Nm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Dužina | 1950 mm |
|---|---|
| Širina | 730 mm |
| Visina | 1215 mm |
| Međuosovinski razmak | 1354 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 82 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 112 kg |
ФАК Kumpan 54i:gnite
- Koji je bolji? Motocikl Kumpan 54i:gnite ili motocikl Trinity Uranus R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kumpan 54i:gnite?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Kumpan 54i:gnite.
- Koliko je popularan motocikl Kumpan 54i:gnite?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Kumpan 54i:gnite. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kumpan 54i:gnite Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика




