Segway Fugleman UT10 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Segway Fugleman UT10 2021
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|
| Snaga motora | 107 KS |
|---|
| Okretni moment | 98 Nm |
|---|
| 2WD | да |
|---|
| Cilindri | 2 |
|---|
| Takt | Četverotaktni |
|---|
| Ventili | DOHC |
|---|
| Hlađenje | tekućina |
|---|
| Pomak | 1000 ccm |
|---|
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | A-ručica |
|---|
| Put | 28 mm |
|---|
Stražnji ovjes
Šasija
Prednje kočnice
Stražnje kočnice
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Načini vožnje |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 14 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
|---|
| Dužina | 3150 mm |
|---|
| Širina | 1580 mm |
|---|
| Visina | 2100 mm |
|---|
| Međuosovinski razmak | 2060 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 770 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 45 l (nisko) |
|---|
Oprema
ФАК Segway Fugleman UT10
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Segway Fugleman UT10?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Segway Fugleman UT10 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 8.930 USD uz prosječnu kilometražu od 236 km.
- Koji je bolji? Motocikl Segway Fugleman UT10 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Segway Fugleman UT10?
- U usporedbi s drugim Side-by-Side motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Segway Fugleman UT10.
- Koliko je popularan motocikl Segway Fugleman UT10?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Segway Fugleman UT10.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Segway Fugleman UT10 Слике