Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock 2021
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 84.5 mm |
|---|
| Takt | 75 mm |
|---|
| Stupanj kompresije | 10 |
|---|
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
|---|
| Pokretač | Električni sustav |
|---|
| Paljenje | Tranzistor |
|---|
| Prijenos | Remen |
|---|
| 2WD | да |
|---|
| Cilindri | 1 |
|---|
| Takt | Četverotaktni |
|---|
| Ventili | OHC |
|---|
| Hlađenje | tekućina |
|---|
| Radni obujam | 421 ccm |
|---|
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | A-ručica |
|---|
| Put | 171 mm |
|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | A-ručica |
|---|
| Put | 189 mm |
|---|
| Prilagodba | Predopterećenje |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
| Aktivacija | Hidraulika |
|---|
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 12 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
|---|
| Dužina | 2035 mm |
|---|
| Širina | 1180 mm |
|---|
| Visina | 1160 mm |
|---|
| Međuosovinski razmak | 1240 mm |
|---|
| Visina sjedala | 855 mm |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14 l |
|---|
ФАК Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock s godinom proizvodnje 2021 inosi prosječno 1.147.140 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock ili motocikl Yamaha Kodiak 450 EPS?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- U usporedbi s drugim ATV & Side by Side motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha Kodiak 450 EPS SE Diff Lock Слике