GASGAS MC 450F 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација GASGAS MC 450F 2023
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95 mm |
|---|---|
| Takt | 63.4 mm |
| Stupanj kompresije | 12.75 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 44 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 449.9 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 48 mm |
| Put | 310 mm |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | WP |
| Put | 300 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga, Središnja ispušna cijev |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.9 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 110 mm |
| Visina stražnje gume | 100 % |
| Promjer stražnje gume | 19 inč |
| Međuosovinski razmak | 1485 mm |
| Visina sjedala | 950 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 100 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7 l |
Цена GASGAS MC 450F
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
GASGAS MC 450F Историја
GASGAS MC 450F 2026

449.9 ccm
103 kg
GASGAS MC 450F 2025

449.9 ccm
103 kg
821.136 RSDавг. тржишна цена
GASGAS MC 450F 2024

449.9 ccm
100 kg
942.214 RSDавг. тржишна цена
GASGAS MC 450F 2023

449.9 ccm
100 kg
901.537 RSDавг. тржишна цена
GASGAS MC 450F 2022

449.9 ccm
100 kg
871.090 RSDавг. тржишна цена
GASGAS MC 450F 2021

449.9 ccm
100 kg
637.856 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме GASGAS MC 450F
ФАК GASGAS MC 450F
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla GASGAS MC 450F?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla GASGAS MC 450F s godinom proizvodnje 2022 inosi prosječno 1.111.750 RSD uz prosječnu kilometražu od 2 km.
- Koji je bolji? Motocikl GASGAS MC 450F ili motocikl GASGAS MC 450F Prado Edition?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla GASGAS MC 450F?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala GASGAS MC 450F.
- Koliko je popularan motocikl GASGAS MC 450F?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom GASGAS MC 450F.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
GASGAS MC 450F Слике
Извор: 1000PS



















Прикажи још слика














