Brixton Crossfire 500 X 2020
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Brixton Crossfire 500 X 2020
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Moč motorja | 48 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8500 min-1 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 486 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
| Material | Jeklo |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Dolžina | 2117 mm |
|---|---|
| Širina | 757 mm |
| Višina | 1116 mm |
| Suha masa (z ABS) | 180 kg |
| Hrup na mestu | 96 dB |
Cena Brixton Crossfire 500 X
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Brixton Crossfire 500 X Zgodovina
Brixton Crossfire 500 X 2026

47.6 KM
486 cm3
190 kg
5.914,00 €povprečna tržna cena
Brixton Crossfire 500 X 2025

47.6 KM
486 cm3
190 kg
6.575,00 €povprečna tržna cena
Brixton Crossfire 500 X 2024

48 KM
486 cm3
190 kg
5.714,00 €povprečna tržna cena
Brixton Crossfire 500 X 2023

48 KM
486 cm3
190 kg
7.006,00 €povprečna tržna cena
Brixton Crossfire 500 X 2022

48 KM
486 cm3
190 kg
5.632,00 €povprečna tržna cena
Brixton Crossfire 500 X 2021

48 KM
486 cm3
190 kg
5.322,00 €povprečna tržna cena
Brixton Crossfire 500 X 2020

48 KM
486 cm3
180 kg
Pogosta vprašanja Brixton Crossfire 500 X
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Brixton Crossfire 500 X?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Brixton Crossfire 500 X, leto izdelave 2026, s povprečno 1 prevoženimi kilometri, je 5.490 EUR.
- Kateri je boljši? Brixton Crossfire 500 X ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Brixton Crossfire 500 X?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Brixton Crossfire 500 X.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Brixton Crossfire 500 X? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2021 je stabilnost cene modela Brixton Crossfire 500 X slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -15 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Brixton Crossfire 500 X?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Brixton Crossfire 500 X.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Brixton Crossfire 500 X Slike
Vir: 1000PS



Pokaži več slik


























