Suzuki GSX 1400 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Suzuki GSX 1400 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 106 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Olje-zrak |
| Gibna prostornina | 1402 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1520 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 232 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 22 l |
| Največja hitrost | 225 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Suzuki GSX 1400
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Suzuki GSX 1400 Zgodovina
Suzuki GSX 1400 2006

106 KM
1402 cm3
232 kg
7.275,00 €povprečna tržna cena
Suzuki GSX 1400 2005

106 KM
1402 cm3
232 kg
Pogosta vprašanja Suzuki GSX 1400
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Suzuki GSX 1400?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Suzuki GSX 1400, leto izdelave 2002, s povprečno 37.103 prevoženimi kilometri, je 6.040 EUR.
- Kateri je boljši? Suzuki GSX 1400 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Suzuki GSX 1400?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Suzuki GSX 1400.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Suzuki GSX 1400? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2006 je stabilnost cene modela Suzuki GSX 1400 normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -11 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Suzuki GSX 1400?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Suzuki GSX 1400. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Suzuki GSX 1400 Slike
Vir: 1000PS


























