Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE 2020
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE 2020
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 100 mm |
| Gib | 111.1 mm |
| Moč motorja | 86 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 5020 min-1 |
| Navor | 145 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Jermen |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili | Ventil v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1745 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
| Naklon vilic | 30 stopinja |
| Predtek | 145 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Višina sprednje pnevmatike | 90 % |
|---|---|
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
| Višina zadnje pnevmatike | 85 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 16 palcev |
| Dolžina | 2415 mm |
| Medosna razdalja | 1630 mm |
| Višina sedeža | 680 mm |
| Lastna masa | 316 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
| Največja hitrost | 195 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE Zgodovina
Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE 2019

86 KM
1745 cm3
316 kg
Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE 2018

86 KM
1745 cm3
316 kg
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE, leto izdelave 2020, s povprečno 22.781 prevoženimi kilometri, je 19.990 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Harley-Davidson Softail Deluxe FLDE Slike
Vir: 1000PS


























