Arctic Cat Prowler 700 HDX
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
Ključni tehnični podatki Arctic Cat Prowler 700 HDX 2018
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 102 mm |
|---|
| Gib | 85 mm |
|---|
| Vrsta menjalnika | Samodejni |
|---|
| Gibi | Štiritaktni |
|---|
| Ventili na valj | 4 |
|---|
| Hlajenje | tekočina-zrak |
|---|
| Gibna prostornina | 695 cm3 |
|---|
Sprednje vzmetenje
Zadnje vzmetenje
Sprednje zavore
Zadnje zavore
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 14 palcev |
|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 14 palcev |
|---|
| Dolžina | 3277 mm |
|---|
| Širina | 1550 mm |
|---|
| Višina | 2007 mm |
|---|
| Medosna razdalja | 2159 mm |
|---|
| Suha masa | 618.2 kg |
|---|
| Prostornina posode za gorivo | 31 l |
|---|
Arctic Cat Prowler 700 HDX Zgodovina
Pogosta vprašanja Arctic Cat Prowler 700 HDX
- Kateri je boljši? Arctic Cat Prowler 700 HDX ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Arctic Cat Prowler 700 HDX?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Quad/ATV je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Arctic Cat Prowler 700 HDX.
- Kako priljubljen je Arctic Cat Prowler 700 HDX?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Arctic Cat Prowler 700 HDX.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
Arctic Cat Prowler 700 HDX Slike