Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2008
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2008
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 71 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Jermen |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1584 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1700 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 672 mm |
| Suha masa | 317 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
| Največja hitrost | 185 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Softail Custom FXSTC
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC Zgodovina
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2009

1584 cm3
303 kg
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2008

71 KM
1584 cm3
317 kg
Harley-Davidson Softail Custom FXSTC 2007

71 KM
1584 cm3
317 kg
13.680,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Softail Custom FXSTC
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Custom FXSTC?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Custom FXSTC, leto izdelave 2007, s povprečno 24.899 prevoženimi kilometri, je 13.270 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Softail Custom FXSTC ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Softail Custom FXSTC?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Harley-Davidson Softail Custom FXSTC.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson Softail Custom FXSTC? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela Harley-Davidson Softail Custom FXSTC slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen -20 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Softail Custom FXSTC?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Harley-Davidson Softail Custom FXSTC.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.






















