Brixton BX 125 2019
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Brixton BX 125 2019
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 11.3 KM |
|---|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9000 min-1 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 124 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Material | Jeklo |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Dolžina | 2020 mm |
|---|---|
| Širina | 910 mm |
| Višina | 1105 mm |
| Suha masa | 134 kg |
Cena Brixton BX 125
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Brixton BX 125 Zgodovina
Brixton BX 125 2018

11.3 KM
124 cm3
134 kg
Pogosta vprašanja Brixton BX 125
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Brixton BX 125?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Brixton BX 125, leto izdelave 2020, s povprečno 6.500 prevoženimi kilometri, je 1.900 EUR.
- Kateri je boljši? Brixton BX 125 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Brixton BX 125?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Brixton BX 125.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Brixton BX 125? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2022 je stabilnost cene modela Brixton BX 125 zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +3 % in TrendSecondYear} % v drugem letu.
- Kako priljubljen je Brixton BX 125?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Brixton BX 125. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Brixton BX 125 Slike
Vir: 1000PS























Pokaži več slik





















