Husqvarna TC 50 2021
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Husqvarna TC 50 2021
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 39.5 mm |
|---|---|
| Gib | 40 mm |
| Zaganjalnik | Sunek |
| Gibi | Dvotaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Mazanje | Mešano |
| Gibna prostornina | 49 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Hod | 205 mm |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Hod | 185 mm |
|---|
Sprednje zavore
| Premer | 160 mm |
|---|
Zadnje zavore
| Premer | 160 mm |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 60 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 100 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 12 palcev |
| Višina zadnje pnevmatike | 10 % |
| Medosna razdalja | 1032 mm |
| Višina sedeža | 684 mm |
| Suha masa | 41.5 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 2.3 l |
Cena Husqvarna TC 50
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Husqvarna TC 50 Zgodovina
Husqvarna TC 50 2026

49.9 cm3
43 kg
Husqvarna TC 50 2025

49.9 cm3
42 kg
4302,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2024

46.9 cm3
42 kg
4111,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2023

49 cm3
41 kg
3915,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2022

49 cm3
41 kg
4064,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2021

49 cm3
41 kg
3938,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2020

49 cm3
41 kg
2934,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2019

49 cm3
41 kg
2252,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2018

49 cm3
41 kg
2460,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 50 2017

49 cm3
41 kg
Pogosta vprašanja Husqvarna TC 50
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Husqvarna TC 50?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Husqvarna TC 50, leto izdelave 2018, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 3.620 EUR.
- Kateri je boljši? Husqvarna TC 50 ali Husqvarna TC 50?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Husqvarna TC 50?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Motocross je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Husqvarna TC 50.
- Kako priljubljen je Husqvarna TC 50?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Husqvarna TC 50.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Husqvarna TC 50 Slike
Vir: 1000PS














