Husqvarna 701 Enduro 2016
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Husqvarna 701 Enduro 2016
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 102 mm |
|---|---|
| Gib | 84.5 mm |
| Moč motorja | 67 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7500 min-1 |
| Navor | 68 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12.6 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Preprečevanje poskakovanja kolesa |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili | Nihajni vzvod, OHC |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 690 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
| Hod | 275 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Pritrditev amortizerja | Mehanizem vzmetenja |
| Znamka | WP |
| Hod | 275 mm |
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 300 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | Radialna |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 240 mm |
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
| Znamka | Brembo |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 21 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 18 palcev |
| Medosna razdalja | 1504 mm |
| Višina sedeža | 910 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 145 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 13 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Najnovejši članki 1000PS o Husqvarna 701 Enduro
Cena Husqvarna 701 Enduro
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Husqvarna 701 Enduro Zgodovina
Husqvarna 701 Enduro 2026

79 KM
692.7 cm3
152 kg
14.244,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2024

74 KM
692.7 cm3
147 kg
11.849,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2023

74 KM
692.7 cm3
147 kg
10.201,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2022

74 KM
692.7 cm3
147 kg
10.502,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2020

74 KM
692.7 cm3
146 kg
8727,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2019

74 KM
690 cm3
145 kg
13.448,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2018
Husqvarna 701 Enduro 2018
74 KM
690 cm3
145 kg
8374,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2017

74 KM
690 cm3
145 kg
8072,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna 701 Enduro 2016

67 KM
690 cm3
145 kg
13.247,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Husqvarna 701 Enduro
Pogosta vprašanja Husqvarna 701 Enduro
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Husqvarna 701 Enduro?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Husqvarna 701 Enduro, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 12.240 EUR.
- Kateri je boljši? Husqvarna 701 Enduro ali Husqvarna 701 Supermoto?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Husqvarna 701 Enduro?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Enduro motorcycle je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Husqvarna 701 Enduro.
- Kako priljubljen je Husqvarna 701 Enduro?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Husqvarna 701 Enduro. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Husqvarna 701 Enduro Slike
Vir: 1000PS




















Pokaži več slik























