Ural Solo 2007
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ural Solo 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 40 KM |
|---|---|
| Prenos moči | kardanska gred |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 745 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1460 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 750 mm |
| Suha masa | 215 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Največja hitrost | 130 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Ural Solo Zgodovina
Ural Solo 2014

41 KM
749 cm3
215 kg
Ural Solo 2010

38 KM
745 cm3
225 kg
Ural Solo 2008

40 KM
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2007

40 KM
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2006

40 KM
745 cm3
215 kg
Ural Solo 2005

40 KM
745 cm3
215 kg
Pogosta vprašanja Ural Solo
- Kateri je boljši? Ural Solo ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ural Solo?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Ural Solo.
- Kako priljubljen je Ural Solo?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Ural Solo.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.

















