Honda RC 213 V-S 2015
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda RC 213 V-S 2015
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 230 KM |
|---|---|
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Digitalni, Tranzistor |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1000 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Öhlins |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | Öhlins |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Tehnologija | Radialna, Monoblok |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Dolžina | 2052 mm |
|---|---|
| Širina | 645 mm |
| Višina | 1110 mm |
| Medosna razdalja | 1435 mm |
| Prostornina posode za gorivo | 21 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Honda RC 213 V-S Zgodovina
Honda RC 213 V-S 2020

230 KM
1000 cm3
Honda RC 213 V-S 2019

230 KM
1000 cm3
Honda RC 213 V-S 2018

230 KM
1000 cm3
Honda RC 213 V-S 2017

230 KM
1000 cm3
Honda RC 213 V-S 2016

230 KM
1000 cm3
Honda RC 213 V-S 2015

230 KM
1000 cm3
Podobni izdelki Honda RC 213 V-S
Pogosta vprašanja Honda RC 213 V-S
- Kateri je boljši? Honda RC 213 V-S ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda RC 213 V-S?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Honda RC 213 V-S.
- Kako priljubljen je Honda RC 213 V-S?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Honda RC 213 V-S.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda RC 213 V-S Slike
Vir: 1000PS














Pokaži več slik





























