Cagiva Navigator 1000 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Cagiva Navigator 1000 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 97 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 996 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1530 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 850 mm |
| Suha masa | 210 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 20 l |
| Največja hitrost | 210 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cagiva Navigator 1000 Zgodovina
Cagiva Navigator 1000 2010

99 KM
998 cm3
430 kg
Cagiva Navigator 1000 2009

99 KM
998 cm3
430 kg
Cagiva Navigator 1000 2005

97 KM
996 cm3
210 kg
Pogosta vprašanja Cagiva Navigator 1000
- Kateri je boljši? Cagiva Navigator 1000 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Cagiva Navigator 1000?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Enduro motorcycle je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Cagiva Navigator 1000.
- Kako priljubljen je Cagiva Navigator 1000?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Cagiva Navigator 1000.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.

























