Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE 2015
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE 2015
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 101.6 mm |
|---|---|
| Gib | 111.1 mm |
| Moč motorja | 91 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 5010 min-1 |
| Navor | 143 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 2750 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 9.2 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Jermen |
| Število prestav | 6 |
| Ventili | Ventil v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1801 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 16 palcev |
| Dolžina | 2430 mm |
| Širina | 995 mm |
| Višina | 1455 mm |
| Medosna razdalja | 1630 mm |
| Višina sedeža | 655 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 356 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
| Največja hitrost | 180 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE Zgodovina
Harley-Davidson undefined 2016

91 KM
1801 cm3
356 kg
Harley-Davidson undefined 2015

91 KM
1801 cm3
356 kg
Harley-Davidson undefined 2014

91 KM
1801 cm3
356 kg
Pogosta vprašanja Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE
- Kateri je boljši? Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2015 je stabilnost cene modela Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen -9 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Harley-Davidson CVO Softail Deluxe FLSTNSE Slike
Vir: 1000PS





























