Husqvarna TC 125 2015
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Husqvarna TC 125 2015
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 54 mm |
|---|---|
| Gib | 54.5 mm |
| Zaganjalnik | Sunek |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Kokusan |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Dvotaktni |
| Gibna prostornina | 124.8 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
Zadnje vzmetenje
| Pritrditev amortizerja | Mehanizem vzmetenja |
|---|---|
| Znamka | WP |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Osrednja cev |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 80 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 100 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 21 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 100 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 90 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 19 palcev |
| Medosna razdalja | 1480 mm |
| Višina sedeža | 992 mm |
| Suha masa | 92.3 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 7.5 l |
Cena Husqvarna TC 125
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Husqvarna TC 125 Zgodovina
Husqvarna TC 125 2026

124.8 cm3
92 kg
9.880,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2025

40 KM
124.8 cm3
92 kg
8.776,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2024

40 KM
124.8 cm3
92 kg
7.755,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2023

40 KM
124.8 cm3
92 kg
6.682,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2022

40 KM
124.8 cm3
87 kg
6.764,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2021

124.8 cm3
87 kg
5.814,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2020

124.8 cm3
87 kg
6.378,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2019

124.8 cm3
87 kg
5.617,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2018

124.8 cm3
87 kg
4.708,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2017

124.8 cm3
92 kg
4.221,00 €povprečna tržna cena
Husqvarna TC 125 2016

124.8 cm3
92 kg
Husqvarna TC 125 2015

124.8 cm3
92 kg
Husqvarna TC 125 2014

124.8 cm3
92 kg
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Husqvarna TC 125
Pogosta vprašanja Husqvarna TC 125
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Husqvarna TC 125?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Husqvarna TC 125, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 9.080 EUR.
- Kateri je boljši? Husqvarna TC 125 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Husqvarna TC 125?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Motocross je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Husqvarna TC 125.
- Kako priljubljen je Husqvarna TC 125?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Husqvarna TC 125.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Husqvarna TC 125 Slike
Vir: 1000PS














Pokaži več slik























