Skyteam Ace 2019
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Skyteam Ace 2019
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 8 KM |
|---|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Navor | 7.7 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6500 min-1 |
| Sistem za gorivo | Uplinjač |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 2 |
| Ventili | Odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 124 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|---|
| Premer | 27 mm |
| Hod | 110 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Pritrditev amortizerja | neposredni |
| Hod | 130 mm |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 205 mm |
| Bat | Dva bata |
Zadnje zavore
| Vrsta | Boben |
|---|---|
| Premer | 135 mm |
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 2.75 mm |
|---|---|
| Premer sprednje pnevmatike | 18 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 3 mm |
| Premer zadnje pnevmatike | 18 palcev |
| Višina sedeža | 755 mm |
| Suha masa | 87 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 9.2 l |
| Največja hitrost | 88 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A1 |
Skyteam Ace Zgodovina
Skyteam Ace 2018

8 KM
124 cm3
87 kg
Pogosta vprašanja Skyteam Ace
- Kateri je boljši? Skyteam Ace ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Skyteam Ace?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Skyteam Ace.
- Kako priljubljen je Skyteam Ace?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Skyteam Ace.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.




















