Honda ST 1300 Pan-European 2011
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda ST 1300 Pan-European 2011
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 78 mm |
|---|---|
| Gib | 66 mm |
| Moč motorja | 127 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Navor | 125 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10.8 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Digitalni, Tranzistor |
| Prenos moči | kardanska gred |
| Število prestav | 5 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1261 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Trije bati |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Trije bati |
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Širina zadnje pnevmatike | 170 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 60 % |
| Dolžina | 2270 mm |
| Širina | 860 mm |
| Višina | 1390 mm |
| Medosna razdalja | 1490 mm |
| Višina sedeža | 790 mm |
| Lastna masa | 329 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 29 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Honda ST 1300 Pan-European
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda ST 1300 Pan-European Zgodovina
Honda ST 1300 Pan-European 2017

126.5 KM
1261 cm3
329 kg
Honda ST 1300 Pan-European 2016

126.5 KM
1261 cm3
329 kg
Honda ST 1300 Pan-European 2015

126.5 KM
1261 cm3
329 kg
Honda ST 1300 Pan-European 2014

126.5 KM
1261 cm3
329 kg
Honda ST 1300 Pan-European 2013

126.5 KM
1261 cm3
329 kg
Honda ST 1300 Pan-European 2012

126.5 KM
1261 cm3
329 kg
Honda ST 1300 Pan-European 2011
Honda ST 1300 Pan-European 2011
127 KM
1261 cm3
329 kg
Pogosta vprašanja Honda ST 1300 Pan-European
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda ST 1300 Pan-European?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda ST 1300 Pan-European, leto izdelave 2004, s povprečno 39.916 prevoženimi kilometri, je 7.400 EUR.
- Kateri je boljši? Honda ST 1300 Pan-European ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda ST 1300 Pan-European?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Honda ST 1300 Pan-European.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Honda ST 1300 Pan-European? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2011 je stabilnost cene modela Honda ST 1300 Pan-European dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring. V prvem letu je bil trend gibanja cen +1 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Honda ST 1300 Pan-European?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Honda ST 1300 Pan-European.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda ST 1300 Pan-European Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik























