KTM 300 SX 2026
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki KTM 300 SX 2026
Motor in pogonski sklop
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
|---|---|
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Dvotaktni |
| Mazanje | Mešano |
| Gibna prostornina | 293.2 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Tehnologija | Zračne vilice |
| Znamka | WP |
| Premer | 48 mm |
| Hod | 310 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
| Znamka | WP |
| Hod | 300 mm |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir, Osrednja cev |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Višina sedeža | 958 mm |
|---|---|
| Suha masa | 99.4 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 7.2 l |
| Svetla višina | 354 mm |
Cena KTM 300 SX
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 300 SX Zgodovina
KTM 300 SX 2027

293.2 cm3
99 kg
KTM 300 SX 2026

293.2 cm3
99 kg
10.788,00 €povprečna tržna cena
KTM 300 SX 2025

293.2 cm3
99 kg
9.781,00 €povprečna tržna cena
KTM 300 SX 2024

293.2 cm3
99 kg
8.911,00 €povprečna tržna cena
KTM 300 SX 2023

293.2 cm3
99 kg
7.029,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja KTM 300 SX
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 300 SX?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 300 SX, leto izdelave 2024, s povprečno 1 prevoženimi kilometri, je 9.720 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 300 SX ali KTM 300 SX?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 300 SX?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Motocross je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles KTM 300 SX.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 300 SX? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2022 je stabilnost cene modela KTM 300 SX slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Motocross. V prvem letu je bil trend gibanja cen -14 % in TrendSecondYear} % v drugem letu.
- Kako priljubljen je KTM 300 SX?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu KTM 300 SX.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 300 SX Slike
Vir: 1000PS
















