Suzuki SV650 2006
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Suzuki SV650 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 71 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 645 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1435 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 165 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17 l |
| Največja hitrost | 195 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Suzuki SV650
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Suzuki SV650 Zgodovina
Suzuki SV650 2025

76 KM
645 cm3
200 kg
7.619,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2024

76 KM
645 cm3
200 kg
7.859,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2023

73 KM
645 cm3
200 kg
6.112,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2022

73 KM
645 cm3
200 kg
6.178,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2021

73 KM
645 cm3
200 kg
5.753,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2020

76 KM
645 cm3
197 kg
5.743,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2019

76 KM
645 cm3
197 kg
5.857,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2018

76 KM
645 cm3
197 kg
5.279,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2017

76 KM
645 cm3
197 kg
4.863,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2016

76 KM
645 cm3
197 kg
4.636,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2008

71 KM
645 cm3
165 kg
3.739,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2007

71 KM
645 cm3
165 kg
3.339,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2006

71 KM
645 cm3
165 kg
3.254,00 €povprečna tržna cena
Suzuki SV650 2005
Suzuki SV650 2005
71 KM
645 cm3
165 kg
2.716,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Suzuki SV650
Pogosta vprašanja Suzuki SV650
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Suzuki SV650?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Suzuki SV650, leto izdelave 2024, s povprečno 733 prevoženimi kilometri, je 6.400 EUR.
- Kateri je boljši? Suzuki SV650 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Suzuki SV650?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Suzuki SV650.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Suzuki SV650? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2016 je stabilnost cene modela Suzuki SV650 normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -4 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Suzuki SV650?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Suzuki SV650. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Suzuki SV650 Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik
































