MV Agusta Brutale 990 R 2011
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki MV Agusta Brutale 990 R 2011
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 76 mm |
| Gib | 55 mm |
| Moč motorja | 138.68 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13 |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Gibna prostornina | 998 cm3 |
Podvozje
| Tip okvirja | Cevast |
|---|
Mere in mase
| Dolžina | 2093 mm |
|---|---|
| Širina | 760 mm |
| Medosna razdalja | 1438 mm |
| Višina sedeža | 830 mm |
| Suha masa | 180 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 23 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
MV Agusta Brutale 990 R Zgodovina
MV Agusta Brutale 990 R 2010

138.68 KM
998 cm3
180 kg
Pogosta vprašanja MV Agusta Brutale 990 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela MV Agusta Brutale 990 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela MV Agusta Brutale 990 R, leto izdelave 2016, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 8.610 EUR.
- Kateri je boljši? MV Agusta Brutale 990 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela MV Agusta Brutale 990 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles MV Agusta Brutale 990 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela MV Agusta Brutale 990 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2012 je stabilnost cene modela MV Agusta Brutale 990 R zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -19 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je MV Agusta Brutale 990 R?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu MV Agusta Brutale 990 R.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.





























