Honda CBR 1100 XX Super Blackbird 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda CBR 1100 XX Super Blackbird 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 152 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1137 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1490 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 810 mm |
| Suha masa | 224 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 23 l |
| Največja hitrost | 290 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Honda CBR 1100 XX Super Blackbird
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda CBR 1100 XX Super Blackbird Zgodovina
Honda CBR 1100 XX Super Blackbird 2007

152 KM
1137 cm3
224 kg
Honda CBR 1100 XX Super Blackbird 2006

152 KM
1137 cm3
224 kg
Honda CBR 1100 XX Super Blackbird 2005

152 KM
1137 cm3
224 kg
Podobni izdelki Honda CBR 1100 XX Super Blackbird
Pogosta vprašanja Honda CBR 1100 XX Super Blackbird
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda CBR 1100 XX Super Blackbird?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda CBR 1100 XX Super Blackbird, leto izdelave 1999, s povprečno 37.023 prevoženimi kilometri, je 3.330 EUR.
- Kateri je boljši? Honda CBR 1100 XX Super Blackbird ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda CBR 1100 XX Super Blackbird?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Honda CBR 1100 XX Super Blackbird.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Honda CBR 1100 XX Super Blackbird? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2005 je stabilnost cene modela Honda CBR 1100 XX Super Blackbird normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle. V prvem letu je bil trend gibanja cen -8 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Honda CBR 1100 XX Super Blackbird?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Honda CBR 1100 XX Super Blackbird.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda CBR 1100 XX Super Blackbird Slike
Vir: 1000PS

























