Kymco Pulsar 125 2012
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Kymco Pulsar 125 2012
Motor in pogonski sklop
| Zaganjalnik | Sunek |
|---|---|
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 124 cm3 |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Boben |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 275 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 18 % |
| Širina zadnje pnevmatike | 350 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 16 % |
| Dolžina | 2070 mm |
| Širina | 780 mm |
| Višina | 1125 mm |
| Višina sedeža | 760 mm |
| Suha masa | 129 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Največja hitrost | 95 km/h |
Kymco Pulsar 125 Zgodovina
Kymco Pulsar 125 2011

124 cm3
129 kg
Pogosta vprašanja Kymco Pulsar 125
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Kymco Pulsar 125?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Kymco Pulsar 125, leto izdelave 2024, s povprečno 500 prevoženimi kilometri, je 3.500 EUR.
- Kateri je boljši? Kymco Pulsar 125 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Kymco Pulsar 125?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Kymco Pulsar 125.
- Kako priljubljen je Kymco Pulsar 125?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Kymco Pulsar 125.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.



















