Ducati 1198 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati 1198 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 106 mm |
|---|---|
| Gib | 67.9 mm |
| Moč motorja | 170 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9750 min-1 |
| Navor | 131.4 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 134 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12.7 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli, Suha |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Desmodromski |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1198.4 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Znamka | Showa |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
| Znamka | Showa |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Tehnologija | Radialna, Monoblok |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1430 mm |
| Višina sedeža | 820 mm |
| Suha masa | 171 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Ducati 1198
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Ducati 1198 Zgodovina
Ducati 1198 2011

169 KM
1198.4 cm3
171 kg
Ducati 1198 2010

169 KM
1198.4 cm3
171 kg
9.861,00 €povprečna tržna cena
Ducati 1198 2009

170 KM
1198.4 cm3
171 kg
11.676,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Ducati 1198
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati 1198?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati 1198, leto izdelave 2010, s povprečno 27.392 prevoženimi kilometri, je 9.990 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati 1198 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati 1198?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Ducati 1198.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Ducati 1198? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela Ducati 1198 normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen -2 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Ducati 1198?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Ducati 1198.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Ducati 1198 Slike
Vir: 1000PS

























