BMW F 800 R 2011
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki BMW F 800 R 2011
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 82 mm |
|---|---|
| Gib | 75.6 mm |
| Moč motorja | 87 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Navor | 86 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Mazanje | Suho korito |
| Gibna prostornina | 798 cm3 |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev, motor z obremenjenim elementom |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Širina zadnje pnevmatike | 180 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 55 % |
| Dolžina | 2145 mm |
| Širina | 905 mm |
| Medosna razdalja | 1520 mm |
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 177 kg |
| Lastna masa | 199 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Največja hitrost | 200 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW F 800 R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW F 800 R Zgodovina
BMW F 800 R 2019

90 KM
798 cm3
177 kg
8.312,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2018

90 KM
798 cm3
177 kg
7.165,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2017

90 KM
798 cm3
177 kg
7.039,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2016

90 KM
798 cm3
177 kg
5.954,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2015

90 KM
798 cm3
177 kg
6.500,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2014

87 KM
798 cm3
177 kg
5.800,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2013

87 KM
798 cm3
177 kg
5.426,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2012

87 KM
798 cm3
177 kg
5.132,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2011

87 KM
798 cm3
177 kg
5.279,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2010

87 KM
798 cm3
177 kg
4.943,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 R 2009

87 KM
798 cm3
177 kg
4.405,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki BMW F 800 R
Pogosta vprašanja BMW F 800 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW F 800 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW F 800 R, leto izdelave 2017, s povprečno 5.719 prevoženimi kilometri, je 7.200 EUR.
- Kateri je boljši? BMW F 800 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW F 800 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles BMW F 800 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW F 800 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2016 je stabilnost cene modela BMW F 800 R normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -6 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW F 800 R?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu BMW F 800 R. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW F 800 R Slike
Vir: 1000PS






Pokaži več slik
































