BMW K 1300 GT 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW K 1300 GT 2009 Izkušnje in strokovne ocene
nastynils
Motor zdaj proizvede 160 KM in 135 Nm. Zaradi tega so nadaljnje pripombe o voznih zmogljivostih odveč. Ko sedite pokonci z iztegnjenim vetrobranskim steklom, lahko z lahkoto pospešite do več kot 250 km/h. Šele na tej točki začnete nekoliko razmišljati o slabem motorju - pod to vrednostjo je preprosto popolnoma nezadostno zmogljiv, vedno in povsod.

Ključni tehnični podatki BMW K 1300 GT 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 80 mm |
| Gib | 64.3 mm |
| Moč motorja | 160 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9200 min-1 |
| Navor | 135 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | kardanska gred |
| Gibi | Štiritaktni |
| Gibna prostornina | 1293 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Noga |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Paralever |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2318 mm |
| Širina | 965 mm |
| Višina | 1438 mm |
| Medosna razdalja | 1572 mm |
| Višina sedeža | 820 mm |
| Suha masa | 255 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 24 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW K 1300 GT
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW K 1300 GT Zgodovina
BMW K 1300 GT 2011

160 KM
1293 cm3
255 kg
BMW K 1300 GT 2010

160 KM
1293 cm3
255 kg
7.616,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1300 GT 2009

160 KM
1293 cm3
255 kg
7.830,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja BMW K 1300 GT
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW K 1300 GT?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW K 1300 GT, leto izdelave 2010, s povprečno 47.730 prevoženimi kilometri, je 8.710 EUR.
- Kateri je boljši? BMW K 1300 GT ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW K 1300 GT?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles BMW K 1300 GT.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW K 1300 GT? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2011 je stabilnost cene modela BMW K 1300 GT normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring. V prvem letu je bil trend gibanja cen -9 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW K 1300 GT?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu BMW K 1300 GT. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW K 1300 GT Slike
Vir: 1000PS

























