Aprilia RSV 4 Factory 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Aprilia RSV 4 Factory 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 78 mm |
| Gib | 52.3 mm |
| Moč motorja | 180 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 12500 min-1 |
| Navor | 115 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 10000 min-1 |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 999 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Öhlins |
| Nastavitev | Predobremenitev |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | Öhlins |
|---|---|
| Nastavitev | Predobremenitev |
Sprednje zavore
| Tehnologija | Radialna, Monoblok |
|---|---|
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2050 mm |
| Širina | 715 mm |
| Medosna razdalja | 1424 mm |
| Suha masa | 179 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Aprilia RSV 4 Factory Zgodovina
Aprilia RSV 4 Factory 2013

180 KM
999 cm3
189 kg
Aprilia RSV 4 Factory 2012

180 KM
999 cm3
189 kg
Aprilia RSV 4 Factory 2011

180 KM
1000 cm3
189 kg
Aprilia RSV 4 Factory 2010

180 KM
1000 cm3
189 kg
Aprilia RSV 4 Factory 2009

180 KM
999 cm3
179 kg
Podobni izdelki Aprilia RSV 4 Factory
Pogosta vprašanja Aprilia RSV 4 Factory
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Aprilia RSV 4 Factory?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Aprilia RSV 4 Factory, leto izdelave 2023, s povprečno 9.582 prevoženimi kilometri, je 16.690 EUR.
- Kateri je boljši? Aprilia RSV 4 Factory ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Aprilia RSV 4 Factory?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Aprilia RSV 4 Factory.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Aprilia RSV 4 Factory? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2021 je stabilnost cene modela Aprilia RSV 4 Factory slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen -13 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Aprilia RSV 4 Factory?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Aprilia RSV 4 Factory. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Aprilia RSV 4 Factory Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik






















