Yamaha XVS 950 A 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha XVS 950 A 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 85 mm |
|---|---|
| Gib | 83 mm |
| Moč motorja | 54 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 6000 min-1 |
| Navor | 76.8 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 9 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Jermen |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 942 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 18 palcev |
|---|---|
| Dolžina | 2435 mm |
| Širina | 1000 mm |
| Višina | 1080 mm |
| Medosna razdalja | 1685 mm |
| Višina sedeža | 675 mm |
| Suha masa | 278 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Yamaha XVS 950 A
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha XVS 950 A Zgodovina
Yamaha XVS 950 A 2017

54 KM
942 cm3
278 kg
Yamaha XVS 950 A 2016

54 KM
942 cm3
278 kg
Yamaha XVS 950 A 2015

54 KM
942 cm3
278 kg
Yamaha XVS 950 A 2014

54 KM
942 cm3
278 kg
7.212,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XVS 950 A 2013

54 KM
942 cm3
278 kg
6.962,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XVS 950 A 2012

54 KM
942 cm3
278 kg
6.160,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XVS 950 A 2011

53 KM
942 cm3
278 kg
6.933,00 €povprečna tržna cena
Yamaha XVS 950 A 2010

53 KM
942 cm3
278 kg
Yamaha XVS 950 A 2009

54 KM
942 cm3
278 kg
Pogosta vprašanja Yamaha XVS 950 A
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha XVS 950 A?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha XVS 950 A, leto izdelave 2009, s povprečno 23.760 prevoženimi kilometri, je 6.340 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha XVS 950 A ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha XVS 950 A?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost dobra. Na trgu je na voljo veliko motornih koles Yamaha XVS 950 A.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha XVS 950 A? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2016 je stabilnost cene modela Yamaha XVS 950 A slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen -10 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha XVS 950 A?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Yamaha XVS 950 A.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha XVS 950 A Slike
Vir: 1000PS






























