KTM 990 Super Duke R 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki KTM 990 Super Duke R 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 101 mm |
|---|---|
| Moč motorja | 132 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 10000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.5 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Gibna prostornina | 999 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | WP |
|---|
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Medosna razdalja | 1450 mm |
| Višina sedeža | 865 mm |
| Suha masa | 186 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena KTM 990 Super Duke R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 990 Super Duke R Zgodovina
KTM 990 Super Duke R 2013

125 KM
999 cm3
186 kg
7.019,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke R 2012

125 KM
999 cm3
186 kg
KTM 990 Super Duke R 2011

131 KM
999 cm3
186 kg
7.398,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke R 2010

131 KM
999 cm3
186 kg
6.826,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke R 2009

132 KM
999 cm3
186 kg
7.352,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke R 2008

120 KM
999 cm3
186 kg
6.176,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke R 2007

120 KM
999 cm3
185 kg
5.649,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki KTM 990 Super Duke R
Pogosta vprašanja KTM 990 Super Duke R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 990 Super Duke R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 990 Super Duke R, leto izdelave 2013, s povprečno 21.150 prevoženimi kilometri, je 8.740 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 990 Super Duke R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 990 Super Duke R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles KTM 990 Super Duke R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 990 Super Duke R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2015 je stabilnost cene modela KTM 990 Super Duke R zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -14 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 990 Super Duke R?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 990 Super Duke R. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 990 Super Duke R Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik




























