Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=1200&height=790&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Ključni tehnični podatki Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 139 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 998 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1415 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 810 mm |
| Suha masa | 189 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18 l |
| Največja hitrost | 285 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) Zgodovina
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2010

143 KM
1000 cm3
210 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2009
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KM
998 cm3
210 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2008
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KM
998 cm3
189 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2007
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2007
143 KM
998 cm3
189 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2006
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KM
998 cm3
189 kg
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) 2005
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
139 KM
998 cm3
189 kg
Pogosta vprašanja Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R), leto izdelave 2006, s povprečno 34.900 prevoženimi kilometri, je 5.450 EUR.
- Kateri je boljši? Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R).
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2009 je stabilnost cene modela Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen +20 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R)?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R).
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Aprilia RSV 1000 R (RSV Mille R) Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik























