Yamaha V-MAX 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha V-MAX 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 90 mm |
|---|---|
| Gib | 66 mm |
| Moč motorja | 200 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9000 min-1 |
| Navor | 166.8 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.3 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | kardanska gred |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1679 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Amortizer | En blažilnik |
|---|---|
| Pritrditev amortizerja | Mehanizem vzmetenja |
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 18 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 18 palcev |
| Medosna razdalja | 1700 mm |
| Višina sedeža | 775 mm |
| Suha masa | 310 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Yamaha V-MAX
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha V-MAX Zgodovina
Yamaha V-MAX 2017

199 KM
1679 cm3
310 kg
Yamaha V-MAX 2016

199 KM
1679 cm3
310 kg
Yamaha V-MAX 2015

199 KM
1679 cm3
310 kg
Yamaha V-MAX 2014

199 KM
1679 cm3
310 kg
17.370,00 €povprečna tržna cena
Yamaha V-MAX 2013

199 KM
1679 cm3
310 kg
Yamaha V-MAX 2012

199 KM
1679 cm3
310 kg
Yamaha V-MAX 2011

199 KM
1679 cm3
310 kg
Yamaha V-MAX 2010

199 KM
1679 cm3
310 kg
Yamaha V-MAX 2009

200 KM
1679 cm3
310 kg
12.238,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Yamaha V-MAX
Pogosta vprašanja Yamaha V-MAX
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha V-MAX?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha V-MAX, leto izdelave 2009, s povprečno 24.046 prevoženimi kilometri, je 17.660 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha V-MAX ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha V-MAX?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Yamaha V-MAX.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha V-MAX? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2013 je stabilnost cene modela Yamaha V-MAX dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +5 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha V-MAX?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Yamaha V-MAX. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha V-MAX Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik




























