MV Agusta Brutale 989 R 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki MV Agusta Brutale 989 R 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 79 mm |
| Gib | 55 mm |
| Moč motorja | 141 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 11000 min-1 |
| Navor | 104 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7800 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 13 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 982 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1410 mm |
| Višina sedeža | 805 mm |
| Suha masa | 185 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
MV Agusta Brutale 989 R Zgodovina
MV Agusta Brutale 989 R 2008

142 KM
982 cm3
185 kg
Pogosta vprašanja MV Agusta Brutale 989 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela MV Agusta Brutale 989 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela MV Agusta Brutale 989 R, leto izdelave 2011, s povprečno 18.801 prevoženimi kilometri, je 4.500 EUR.
- Kateri je boljši? MV Agusta Brutale 989 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela MV Agusta Brutale 989 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles MV Agusta Brutale 989 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela MV Agusta Brutale 989 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela MV Agusta Brutale 989 R zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -19 % in TrendSecondYear} % v drugem letu.
- Kako priljubljen je MV Agusta Brutale 989 R?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu MV Agusta Brutale 989 R.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.





























