Honda CB 1300 S 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Honda CB 1300 S 2009
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 116 KM |
|---|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7500 min-1 |
| Navor | 117 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6000 min-1 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 5 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Gibna prostornina | 1284 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Višina sedeža | 790 mm |
| Suha masa | 224 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 21 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Honda CB 1300 S
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Honda CB 1300 S Zgodovina
Honda CB 1300 S 2011

114 KM
1284 cm3
263 kg
8.400,00 €povprečna tržna cena
Honda CB 1300 S 2010

114 KM
1284 cm3
263 kg
7.578,00 €povprečna tržna cena
Honda CB 1300 S 2009

116 KM
1284 cm3
224 kg
Honda CB 1300 S 2008

116 KM
1284 cm3
236 kg
Honda CB 1300 S 2007

116 KM
1284 cm3
236 kg
Honda CB 1300 S 2006

116 KM
1284 cm3
236 kg
Pogosta vprašanja Honda CB 1300 S
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Honda CB 1300 S?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Honda CB 1300 S, leto izdelave 2011, s povprečno 42.141 prevoženimi kilometri, je 6.490 EUR.
- Kateri je boljši? Honda CB 1300 S ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Honda CB 1300 S?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Honda CB 1300 S.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Honda CB 1300 S? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2011 je stabilnost cene modela Honda CB 1300 S slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -6 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Honda CB 1300 S?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Honda CB 1300 S. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Honda CB 1300 S Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik
























