Benelli TNT 899 T 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Benelli TNT 899 T 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 88 mm |
|---|---|
| Moč motorja | 120 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9500 min-1 |
| Navor | 88 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8000 min-1 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 3 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 899 cm3 |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2128 mm |
| Višina sedeža | 790 mm |
| Suha masa | 208 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Benelli TNT 899 T Zgodovina
Benelli TNT 899 T 2010

899 cm3
199 kg
Benelli TNT 899 T 2009

120 KM
899 cm3
208 kg
Benelli TNT 899 T 2008

118 KM
899 cm3
199 kg
Pogosta vprašanja Benelli TNT 899 T
- Kateri je boljši? Benelli TNT 899 T ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Benelli TNT 899 T?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Benelli TNT 899 T.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Benelli TNT 899 T? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela Benelli TNT 899 T slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -9 %.
- Kako priljubljen je Benelli TNT 899 T?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Benelli TNT 899 T.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.























