KTM 990 Supermoto 2008
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki KTM 990 Supermoto 2008
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 115 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 999 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1510 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 875 mm |
| Suha masa | 191 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Največja hitrost | 215 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena KTM 990 Supermoto
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 990 Supermoto Zgodovina
KTM 990 Supermoto 2010

115 KM
999 cm3
189 kg
KTM 990 Supermoto 2009

116 KM
999 cm3
191 kg
6.261,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Supermoto 2008

115 KM
999 cm3
191 kg
5.710,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki KTM 990 Supermoto
Pogosta vprašanja KTM 990 Supermoto
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 990 Supermoto?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 990 Supermoto, leto izdelave 2010, s povprečno 17.000 prevoženimi kilometri, je 5.250 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 990 Supermoto ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 990 Supermoto?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles KTM 990 Supermoto.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 990 Supermoto? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela KTM 990 Supermoto normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto. V prvem letu je bil trend gibanja cen -2 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 990 Supermoto?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 990 Supermoto. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.


























