Ducati 848 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati 848 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 94 mm |
|---|---|
| Gib | 61.2 mm |
| Moč motorja | 134 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 10000 min-1 |
| Navor | 96 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Desmodromski |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 849.4 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Znamka | Showa |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | En blažilnik |
| Znamka | Showa |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Tehnologija | Radialna |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1430 mm |
| Višina sedeža | 830 mm |
| Suha masa | 168 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Ducati 848
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Ducati 848 Zgodovina
Ducati 848 2011

134 KM
849.4 cm3
168 kg
Ducati 848 2010

134 KM
849.4 cm3
168 kg
7.892,00 €povprečna tržna cena
Ducati 848 2009

134 KM
849.4 cm3
168 kg
7.075,00 €povprečna tržna cena
Ducati 848 2008

134 KM
849 cm3
170 kg
7.800,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Ducati 848
Pogosta vprašanja Ducati 848
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati 848?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati 848, leto izdelave 2009, s povprečno 24.570 prevoženimi kilometri, je 7.860 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati 848 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati 848?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Ducati 848.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Ducati 848? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela Ducati 848 zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen -18 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Ducati 848?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Ducati 848. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Ducati 848 Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik

























