Ducati Monster 696 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Ducati Monster 696 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 88 mm |
|---|---|
| Gib | 57.2 mm |
| Moč motorja | 80 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10.7 |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Ventili na valj | 2 |
| Ventili | Desmodromski |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 696 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Znamka | Sachs |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Znamka | Sachs |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Tehnologija | Radialna |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Medosna razdalja | 1450 mm |
| Višina sedeža | 770 mm |
| Suha masa | 161 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 15 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Ducati Monster 696
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Ducati Monster 696 Zgodovina
Ducati Monster 696 2014

80 KM
696 cm3
161 kg
6.159,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster 696 2013

80 KM
696 cm3
161 kg
7.089,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster 696 2012

80 KM
696 cm3
161 kg
4.969,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster 696 2011

80 KM
696 cm3
161 kg
6.425,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster 696 2010

80 KM
696 cm3
161 kg
5.781,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster 696 2009

80 KM
696 cm3
161 kg
5.071,00 €povprečna tržna cena
Ducati Monster 696 2008

80 KM
696 cm3
163 kg
4.560,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Ducati Monster 696
Pogosta vprašanja Ducati Monster 696
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Ducati Monster 696?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Ducati Monster 696, leto izdelave 2008, s povprečno 30.861 prevoženimi kilometri, je 5.090 EUR.
- Kateri je boljši? Ducati Monster 696 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Ducati Monster 696?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Ducati Monster 696.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Ducati Monster 696? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2014 je stabilnost cene modela Ducati Monster 696 zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -4 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Ducati Monster 696?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Ducati Monster 696. Poročila o testiranjih tega modela so pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
Ducati Monster 696 Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik

