Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 95.3 mm |
|---|---|
| Gib | 111.1 mm |
| Navor | 117 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3200 min-1 |
| Prenos moči | Jermen |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1584 cm3 |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|
Zadnje zavore
| Bat | Dva bata |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 19 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 18 palcev |
| Dolžina | 2415 mm |
| Medosna razdalja | 1760 mm |
| Višina sedeža | 641 mm |
| Suha masa | 307 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
Cena Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC Zgodovina
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2011

73 KM
1584 cm3
320 kg
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2010

1584 cm3
307 kg
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2009

1584 cm3
307 kg
29.108,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC 2008

71 KM
1584 cm3
320 kg
15.524,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC, leto izdelave 2008, s povprečno 14.613 prevoženimi kilometri, je 15.500 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen +1 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Harley-Davidson Softtail Rocker C FXCWC Slike
Vir: 1000PS



























