KTM 690 SMC 2008
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 690 SMC 2008 Izkušnje in strokovne ocene
nastynils
Pravzaprav vse ustreza, razen videza. Tu je KTM zdaj potegnil vzvod in poskrbel za brezhibno celostno zasnovo - in seveda boljše vozne zmogljivosti.

Ključni tehnični podatki KTM 690 SMC 2008
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 62 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 654 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1472 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 900 mm |
| Suha masa | 139.5 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 12 l |
| Največja hitrost | 180 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena KTM 690 SMC
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 690 SMC Zgodovina
KTM 690 SMC 2011

63 KM
654 cm3
139 kg
6.864,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 SMC 2010

63 KM
654 cm3
139 kg
5.228,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 SMC 2009

63 KM
654 cm3
5.871,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 SMC 2008

62 KM
654 cm3
139 kg
5.637,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki KTM 690 SMC
Pogosta vprašanja KTM 690 SMC
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 690 SMC?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 690 SMC, leto izdelave 2009, s povprečno 19.146 prevoženimi kilometri, je 6.260 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 690 SMC ali KTM 690 SMC R?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 690 SMC?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles KTM 690 SMC.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 690 SMC? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2021 je stabilnost cene modela KTM 690 SMC zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supermoto. V prvem letu je bil trend gibanja cen +56 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 690 SMC?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 690 SMC. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 690 SMC Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik

























