Triumph Street Triple 2008
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Triumph Street Triple 2008
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 106 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 3 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 675 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1395 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 167 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17.4 l |
| Največja hitrost | 216 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Triumph Street Triple
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Triumph Street Triple Zgodovina
Triumph Street Triple 2017

95 KM
675 cm3
183 kg
Triumph Street Triple 2016

106 KM
675 cm3
183 kg
6.143,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2015

95 KM
675 cm3
183 kg
6.585,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2014

106 KM
675 cm3
183 kg
6.638,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2013

106 KM
675 cm3
183 kg
5.023,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2012

106 KM
675 cm3
189 kg
5.557,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2011

106 KM
675 cm3
189 kg
4.506,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2010

106 KM
675 cm3
167 kg
4.195,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2009

106 KM
675 cm3
167 kg
3.911,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 2008

106 KM
675 cm3
167 kg
4.590,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Triumph Street Triple
Pogosta vprašanja Triumph Street Triple
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Triumph Street Triple?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Triumph Street Triple, leto izdelave 2015, s povprečno 8.194 prevoženimi kilometri, je 7.870 EUR.
- Kateri je boljši? Triumph Street Triple ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Triumph Street Triple?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Triumph Street Triple.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Triumph Street Triple? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2019 je stabilnost cene modela Triumph Street Triple zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +10 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Triumph Street Triple?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Triumph Street Triple. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Triumph Street Triple Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik






























