BMW K 1200 LT 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki BMW K 1200 LT 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 70.5 mm |
|---|---|
| Gib | 75 mm |
| Moč motorja | 116 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Navor | 120 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 5250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10.8 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Prenos moči | kardanska gred |
| Število prestav | 5 |
| Gibna prostornina | 1.171 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Noga |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Višina sedeža | 770 mm |
| Suha masa | 387 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 24 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW K 1200 LT
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW K 1200 LT Zgodovina
BMW K 1200 LT 2011

115 KM
1171 cm3
354 kg
BMW K 1200 LT 2010

115 KM
1171 cm3
354 kg
BMW K 1200 LT 2009

116 KM
1.171 cm3
387 kg
BMW K 1200 LT 2008
BMW K 1200 LT 2008
116 KM
1171 cm3
363 kg
BMW K 1200 LT 2007

116 KM
1171 cm3
355 kg
6.488,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 LT 2006

116 KM
1171 cm3
355 kg
7.948,00 €povprečna tržna cena
BMW K 1200 LT 2005

98 KM
1171 cm3
355 kg
5.740,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja BMW K 1200 LT
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW K 1200 LT?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW K 1200 LT, leto izdelave 1999, s povprečno 72.603 prevoženimi kilometri, je 4.630 EUR.
- Kateri je boljši? BMW K 1200 LT ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW K 1200 LT?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Touring je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles BMW K 1200 LT.
- Kako priljubljen je BMW K 1200 LT?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu BMW K 1200 LT.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW K 1200 LT Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik





















