Yamaha FZ-6N 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha FZ-6N 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 65.5 mm |
|---|---|
| Gib | 44.5 mm |
| Moč motorja | 78 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 11500 min-1 |
| Navor | 51.6 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 10000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 12.2 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Digitalni |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 600 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2095 mm |
| Širina | 755 mm |
| Višina | 1085 mm |
| Medosna razdalja | 1440 mm |
| Višina sedeža | 795 mm |
| Suha masa | 185 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19.4 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Yamaha FZ-6N
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha FZ-6N Zgodovina
Yamaha FZ-6N 2011

78 KM
600 cm3
185 kg
Yamaha FZ-6N 2010

78 KM
600 cm3
185 kg
3.431,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ-6N 2009

78 KM
600 cm3
185 kg
3.433,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ-6N 2008

98 KM
599 cm3
185 kg
3.280,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ-6N 2007

78 KM
600 cm3
185 kg
3.944,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ-6N 2006

98 KM
599 cm3
185 kg
2.490,00 €povprečna tržna cena
Yamaha FZ-6N 2005

98 KM
599 cm3
185 kg
3.061,00 €povprečna tržna cena
Pogosta vprašanja Yamaha FZ-6N
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha FZ-6N?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha FZ-6N, leto izdelave 2008, s povprečno 27.262 prevoženimi kilometri, je 2.840 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha FZ-6N ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha FZ-6N?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Yamaha FZ-6N.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha FZ-6N? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela Yamaha FZ-6N zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -22 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha FZ-6N?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Yamaha FZ-6N.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha FZ-6N Slike
Vir: 1000PS






























