Suzuki GS 500 2006
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Suzuki GS 500 2006
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 45 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 487 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1410 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 790 mm |
| Suha masa | 173 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17 l |
| Največja hitrost | 177 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Cena Suzuki GS 500
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Suzuki GS 500 Zgodovina
Suzuki GS 500 2007

45 KM
487 cm3
173 kg
2.027,00 €povprečna tržna cena
Suzuki GS 500 2006

45 KM
487 cm3
173 kg
1.819,00 €povprečna tržna cena
Suzuki GS 500 2005

45 KM
487 cm3
173 kg
2.432,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Suzuki GS 500
Pogosta vprašanja Suzuki GS 500
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Suzuki GS 500?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Suzuki GS 500, leto izdelave 1994, s povprečno 34.815 prevoženimi kilometri, je 1.540 EUR.
- Kateri je boljši? Suzuki GS 500 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Suzuki GS 500?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Suzuki GS 500.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Suzuki GS 500? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2007 je stabilnost cene modela Suzuki GS 500 normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -5 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Suzuki GS 500?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Suzuki GS 500.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Suzuki GS 500 Slike
Vir: 1000PS
Pokaži več slik



























