KTM 990 Super Duke 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki KTM 990 Super Duke 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 101 mm |
|---|---|
| Moč motorja | 120 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.5 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Gibna prostornina | 999 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | WP |
|---|
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Medosna razdalja | 1450 mm |
| Višina sedeža | 850 mm |
| Suha masa | 186 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Najnovejši članki o motornih kolesih 1000PS KTM 990 Super Duke
Cena KTM 990 Super Duke
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 990 Super Duke Zgodovina
KTM 990 Super Duke 2011

119 KM
999 cm3
186 kg
6.011,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke 2010

119 KM
999 cm3
186 kg
6.006,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke 2009

120 KM
999 cm3
186 kg
4.959,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke 2008

120 KM
999 cm3
179 kg
5.293,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke 2007

120 KM
999 cm3
179 kg
4.622,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke 2006

120 KM
999 cm3
184 kg
4.223,00 €povprečna tržna cena
KTM 990 Super Duke 2005

120 KM
999 cm3
184 kg
4.317,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki KTM 990 Super Duke
Pogosta vprašanja KTM 990 Super Duke
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 990 Super Duke?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 990 Super Duke, leto izdelave 2006, s povprečno 51.606 prevoženimi kilometri, je 10.420 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 990 Super Duke ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 990 Super Duke?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles KTM 990 Super Duke.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 990 Super Duke? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2011 je stabilnost cene modela KTM 990 Super Duke normalna v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -2 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 990 Super Duke?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 990 Super Duke. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 990 Super Duke Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik
























