Suzuki Bandit 1250 2007
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Suzuki Bandit 1250 2007
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 100 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 4 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1255 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1480 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 790 mm |
| Suha masa | 222 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 19 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Suzuki Bandit 1250
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Suzuki Bandit 1250 Zgodovina
Suzuki Bandit 1250 2013

98 KM
1255 cm3
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2012

98 KM
1255 cm3
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2011

98 KM
1255 cm3
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2010

98 KM
1255 cm3
251 kg
Suzuki Bandit 1250 2009

98 KM
1255 cm3
251 kg
4.015,00 €povprečna tržna cena
Suzuki Bandit 1250 2007

100 KM
1255 cm3
222 kg
Pogosta vprašanja Suzuki Bandit 1250
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Suzuki Bandit 1250?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Suzuki Bandit 1250, leto izdelave 2016, s povprečno 43.289 prevoženimi kilometri, je 5.740 EUR.
- Kateri je boljši? Suzuki Bandit 1250 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Suzuki Bandit 1250?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Suzuki Bandit 1250.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Suzuki Bandit 1250? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2014 je stabilnost cene modela Suzuki Bandit 1250 zelo slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +14 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Suzuki Bandit 1250?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Suzuki Bandit 1250.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Suzuki Bandit 1250 Slike
Vir: 1000PS
























