MZ Mastiff 2005
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki MZ Mastiff 2005
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 50 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 660 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1465 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 830 mm |
| Suha masa | 175 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 12.5 l |
| Največja hitrost | 165 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
MZ Mastiff Zgodovina
MZ Mastiff 2009
MZ Mastiff 2009
50 KM
660 cm3
175 kg
MZ Mastiff 2005

50 KM
660 cm3
175 kg
Pogosta vprašanja MZ Mastiff
- Kateri je boljši? MZ Mastiff ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela MZ Mastiff?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles MZ Mastiff.
- Kako priljubljen je MZ Mastiff?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu MZ Mastiff.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.





















