BMW F 800 ST 2011
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki BMW F 800 ST 2011
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 82 mm |
|---|---|
| Gib | 75.5 mm |
| Moč motorja | 86 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8000 min-1 |
| Navor | 86 Nm |
| Kompresijsko razmerje | 12 |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Prenos moči | Jermen |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Lahko se omeji za licenco A2 | Da |
| Mazanje | Suho korito |
| Gibna prostornina | 798 cm3 |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Enojni vrtljivi drog |
|---|
Podvozje
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojna cev, motor z obremenjenim elementom |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 70 % |
| Širina zadnje pnevmatike | 180 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 55 % |
| Dolžina | 2082 mm |
| Širina | 860 mm |
| Višina | 1155 mm |
| Medosna razdalja | 1466 mm |
| Višina sedeža | 820 mm |
| Suha masa | 182 kg |
| Lastna masa | 204 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Največja hitrost | 200 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena BMW F 800 ST
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
BMW F 800 ST Zgodovina
BMW F 800 ST 2012

86 KM
798 cm3
182 kg
BMW F 800 ST 2011

86 KM
798 cm3
182 kg
4.613,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 ST 2010

86 KM
798 cm3
182 kg
4.300,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 ST 2009

85 KM
798 cm3
204 kg
BMW F 800 ST 2008

5.600,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 ST 2007

4.752,00 €povprečna tržna cena
BMW F 800 ST 2006

Pogosta vprašanja BMW F 800 ST
- Kakšna je trenutna tržna cena modela BMW F 800 ST?
- Trenutna povprečna tržna cena modela BMW F 800 ST, leto izdelave 2008, s povprečno 46.066 prevoženimi kilometri, je 5.500 EUR.
- Kateri je boljši? BMW F 800 ST ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela BMW F 800 ST?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles BMW F 800 ST.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela BMW F 800 ST? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2013 je stabilnost cene modela BMW F 800 ST dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Sport touring motorcycle. V prvem letu je bil trend gibanja cen +3 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je BMW F 800 ST?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu BMW F 800 ST. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
BMW F 800 ST Slike
Vir: 1000PS





























