Yamaha MT-03 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Yamaha MT-03 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 100 mm |
|---|---|
| Gib | 84 mm |
| Moč motorja | 48 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 6250 min-1 |
| Navor | 56.2 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 5500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 10 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Veriga |
| Število prestav | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 660 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2070 mm |
| Širina | 860 mm |
| Višina | 1115 mm |
| Medosna razdalja | 1420 mm |
| Višina sedeža | 805 mm |
| Suha masa | 192.4 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 3.4 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
Cena Yamaha MT-03
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Yamaha MT-03 Zgodovina
Yamaha MT-03 2026

42 KM
321 cm3
167 kg
7.185,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2025

42 KM
321 cm3
167 kg
Yamaha MT-03 2024

42 KM
321 cm3
168 kg
5.283,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2023

42 KM
321 cm3
168 kg
5.889,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2022

42 KM
321 cm3
168 kg
Yamaha MT-03 2021

42 KM
321 cm3
168 kg
5.078,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2020

42 KM
321 cm3
168 kg
5.204,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2019

42 KM
321 cm3
168 kg
4.946,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2018

42 KM
321 cm3
168 kg
4.459,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2017

42 KM
321 cm3
168 kg
Yamaha MT-03 2016

42 KM
321 cm3
168 kg
4.271,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2015

48 KM
660 cm3
192 kg
Yamaha MT-03 2014

48 KM
660 cm3
192 kg
Yamaha MT-03 2013

48 KM
660 cm3
192 kg
Yamaha MT-03 2012

48 KM
660 cm3
192 kg
Yamaha MT-03 2011

48 KM
660 cm3
192 kg
Yamaha MT-03 2010
Yamaha MT-03 2010
48 KM
660 cm3
192 kg
Yamaha MT-03 2009

48 KM
660 cm3
192 kg
Yamaha MT-03 2008

45 KM
660 cm3
174 kg
Yamaha MT-03 2007

45 KM
660 cm3
174 kg
3.291,00 €povprečna tržna cena
Yamaha MT-03 2006

45 KM
660 cm3
174 kg
3.817,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Yamaha MT-03
Pogosta vprašanja Yamaha MT-03
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Yamaha MT-03?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Yamaha MT-03, leto izdelave 2025, s povprečno 239 prevoženimi kilometri, je 5.820 EUR.
- Kateri je boljši? Yamaha MT-03 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Yamaha MT-03?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Yamaha MT-03.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Yamaha MT-03? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2015 je stabilnost cene modela Yamaha MT-03 zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen -13 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Yamaha MT-03?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Yamaha MT-03. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Yamaha MT-03 Slike
Vir: 1000PS



Pokaži več slik


































